لوگو

درباره شرکت

 شرکت زمزم رایانه گستر با نام مخفف ZRG، در سال ۱۳۷۷ فعالیت غیررسمی خود را آغاز کرد و در دی‌ماه سال ۱۳۸۲ به‌طور رسمی به ثبت رسید.

خطی مشی اصلی شرکت بر پایه تولید و توسعه نرم‌افزار بناشده است.

ما بر مبنای نیاز مشتری راهکار ارائه می‌کنیم. بر اساس نوع، اندازه و چشم‌انداز کسب‌وکار مشتریان، در درجه اول بهترین مشاور و در درجه دوم مناسب‌ترین انتخاب برای آن‌ها هستیم.

نرمافزارها:

در یک نگاه اجمالی نرم‌افزارهای ما به چهار گروه اصلی دسته‌بندی می‌شوند:

گروه ۱: سیستم‌های یکپارچه مدیریتی (MIS)

گروه ۲: سیستم‌های خاص (نرم‌افزارهای که منحصر به صنعت یا کسب‌وکار خاصی می‌شوند مانند صنایع حمل‌ونقل، دارو، نفت و گاز، مالیات و شبیه به آن).

گروه ۳: محصولات مالی، بازرگانی

گروه ۴: وب سایت‌ها، برنامه‌های هوشمند برای اسمارت فون‌ها و سیستم‌های عامل اندروید و آی‌اواس.

تکنولوژی:

ما افتخار داریم که بهترین متخصص‌ها و کارشناسان را در کنار خود گردآورده‌ایم و همواره تلاش کردیم از آخرین دستاوردهای تکنولوژی در بخش‌های مختلف استفاده کنیم. به‌روز بودن و همگام‌سازی کارشناسان همیشه جزو موضوعات پراهمیت ماست. درعین‌حال میدانیم بسته به نوع فرایند کسب‌وکار از بهترین تکنولوژی مربوطه در آن زمینه استفاده کنیم.

شبکه و سختافزار:

یکی از ضروریات اصلی برای ارائه نرم‌افزار کارآمد و قابل‌استفاده، وجود بستر شبکه‌ی استاندارد و ایمن است. واحد شبکه و سخت‌افزار ما به‌خوبی و بامهارت این وظیفه مهم را بر عهده دارد.

آموزش:

با توجه به رشد سریع صنعت IT و رسالت شرکت مبنی بر بالا بردن دانش فنی و تخصصی علاقه‌مندان به این صنعت، واحد آموزش راه‌اندازی گردید. برگزاری دوره‌های مختلف تخصصی توسط برجسته‌ترین اساتید وظیفه اصلی این واحد است. این دوره‌ها شامل سرفصل‌های تخصصی Microsoft در زمینه برنامه‌نویسی، بانک‌های اطلاعاتی و شبکه هستند.

 

Business team brainstorm idea and lightbulb from jigsaw. Working team collaboration, enterprise cooperation, colleagues mutual assistance concept. Bright vibrant violet vector isolated illustration